•   Web TV -Tv online -Albanien -Alsat M 

TV-kanal: Alsat M
Alsat M online - Tv Live

Udsendelse fra det officielle websted
Denne tv-kanal er godkendt og udsendes på kanalens officielle hjemmeside, Klik på afspilleren
Alsat M
Land:  Albanien
Kategori: Nyheder
3.4 ud af 5
20 Stemmer
Kanalens seneste videoer
ВМРО: Ковачевски и Груби да го осудат исвиркувањето на македонскиот јазик
2:31
Мицкоски на средба со коалицијата за референдумот
1:19
Гурбетџиите го поминуваат одморот чекајќи на шалтерите на МВР
3:17
Буџетот попразен за МИЛИЈАРДА евра поради сива економија
1:47

Læs mere
Alsat M - beskrivelse, anmeldelse, bedømmelse

Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit. Programi i tij transmetohet kryesisht në shqip dhe herë pas here në maqedonisht, bazuar në konceptet evropiane të informacionit që synojnë të nxisin bashkëjetesën multietnike në Maqedoninë e Veriut. Alsat ka një gamë dinamike programesh që mbulojnë: lajme, politikë, ekonomi, argëtim, muzikë, sport, filma, seriale dhe dokumentarë.

Alsat M online - Tv Live

RTK 1  Albanien / Lokal TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 ud af 5
2 Stemmer
Mrt 2  Albanien / Generelt
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 ud af 5
3 Stemmer
Alsat M  Albanien / Nyheder
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 ud af 5
20 Stemmer
A2 Albanian  Albanien / Generelt
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 ud af 5
6 Stemmer
Albanian TV of America  Albanien / Generelt
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 ud af 5
9 Stemmer
Alsat Tv  Albanien / Nyheder
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 ud af 5
9 Stemmer